• 0 (266) 227-0800
  • 0 (266) 227-0800
  • info@maniagida.com
  • Teklif Formu

SİSTEMİN SATIR BAŞLARI VE NEDEN MANİA GIDA?

Mania Gıda markasının değerini ortaya koyan en önemli kriterlerden bir tanesi, markanın kısa zamanda göstermiş olduğu büyüme performansıdır. Ülke genelinde açılan çok sayıda nokta ile Mania Gıda ailesi, hızlı, kazançlı ve istikrarlı şekilde büyümektedir.

Mania Gıda ürünleri, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan alınan üretim izinleri dışında HELAL GIDA, ISO9001, ISO 10002, ISO 2200 sertifikaları ile üretilmektedir. Müşterilere lezzetli, sağlıklı ve hijyenik ürünler sunmak, Mania Gıda için olmazsa olmaz niteliktedir.

Ürünlerimizi, hayvancılık ve et üretimi konusunda kalitesi yaygın olarak kabul görmüş olan Balıkesir yöresine ait tesislerimizde işletmekteyiz. Kırmızı ve beyaz etlerimizi kendimize has yöntemlerle marine ederek, ürünlerimizin eşsiz lezzetinden ödün vermiyoruz.

Pidemania markamız, TTKD ( Avrupa Birliğinde Tüm TüketicileriKoruma Derneği) tarafından 2017 yılında ‘ALTIN MARKA’ ödülüne layık görülmüştür.

Anlaşmalı olduğumuz et çiftliklerinde yetiştirilen hayvanları bünyemizde bulunan veteriner hekimlerimiz sürekli olarak denetlemektedir. Kesim işlemi tamalanan etler frigolu araçlarla et işleme tesisimize gelir. Ürünler kendimize has doğal marinasyon yöntemi ile marine edilerek gıda mühendislerimizin denetiminde ‘her parti üretimde aynı lezzet’ anlayışı ile sebze ve baharat karışımlarıylabuluşturulur.Hazırlanan ürünler +4 ve -18 rejimlerine göre soğuk hava depolarına alınır.

E-KATALOG İÇİN TIKLAYINIZ.