• 0 (266) 227-0800
  • 0 (266) 227-0800
  • info@maniagida.com
  • Teklif Formu
Tavuktime Açıldı!

İlk Franchise Restorantımızı açtık..
    Tavuktime olarak ilk restorantımızı Ankara Caddesi Kartal / İstanbul lokasyonunda hizmetinize sunuyoruz. Kartal sahil yolunda bulunan ve ferah bir ortam sunan franchise restorantımız siz değerli müşterilerimize tüm ürün çeşitliliği  ile hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Adres: Ankara Caddesi No:63 Kordonboyu Mahallesi Kartal/İstanbul
    Tavuktime son yıllarda özellikle hem sağlıklı hem ekonomik hem de lezzetli olması sebebiyle üretimi tüketimi ve talebi yüksek oranda artmış olan soslu tavuk ürünlerini müşterileriyle buluşturan bir markadır. Müşterilerini gerçek lezzet ile buluşturmayı amaçlayan Tavuktime, dün olduğu gibi bugün de üretimden tüketime kadar olan tüm aşamalarda ince bir titizlikle çalışmaya devam etmekte.   Gerçek tavuk denilince akla ilk gelen marka olan Tavuktime, müşterilerini lezzetiyle adete büyülemektedir. Gıda mühendisleri tarafından üretim tesislerimizde hazırlanan özel soslu marine edilmiş tavuk ve tavuk ürünleri ile muadillerinden bir adım öndedir.
Tavuktime bir Mania Gıda markasıdır. Mania Gıda kısa zamanda yüksek büyüme performansı göstererek marka değerini ortaya koymuştur. Ülke genelinde açılan ve açılmakta olan pek çok şubesi ile hızlı kazançlı ve istikrarlı şekilde büyümektedir. Mania gıdanın tüm ürünleri Tarım ve Orman Bakanlığından alınan üretim izinleri dışında ; Helal Gıda, ISO9001, ISO10002, ISO2200 sertifikalarına sahiptir. Tavuktime markası da Mania Gıda'nın istikrarlı şekilde büyüyen bir markasıdır.
Tavuktime ürünleri, hayvancılık ve et üretimi konusunda kalitesi yaygın olarak kabul görmüş Balıkesir yöresine ait tesislerde işlenmekte ve üretilmektedir. Kırmızı ve beyaz etler kendine has yöntemlerle marine edilerek eşsiz bir marine tavuk ve marine et lezzeti haline gelmektedir.  Markanın anlaşmalı olduğu et çiftliklerinde yetiştirilen hayvanların kontrolu düzenli olarak ve titizlikle yine şirket bünyesinde çalışmakta olan veterinerler vasıtası ile yapılmakta ve sağlık - hijyen konusundan asla ödün verilmemektedir. Kesim işlemi tamamlanan etler soğuk zincir işlemi içerisinde frigolu araçlar içerinde et işleme tesisine gelmekte ve kendine has tekniklerle marine edilen etler gıda mühendislerinin denetiminde sunulan ürünlere göre sebze ve baharat karışımları ile buluşturulmaktadır. Tüm üretim boyunca her parti üretimde aynı lezzet anlayışı ile üretimdeki her safa titizlikle yapılmakta ve kontrol edilmektedir. Tavuktime ürünleri, franchisee’lerine üretim depolarından hijyenik şartlar dahilinde şirketin anlaşmalı olduğu soğuk zincir nakliye şirketleri vasıtasıyla taşınır.
Tavuktime retoranlarında müşterilerin talepleri ve istekleri düşünülerek geniş bir menü ve ürün yelpazesi müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Restoran menülerinde başlangıçlar, tava tavuk ürünleri, ızgara çeşitleri, kırmızı etler, köfte çeşitleri, çocuk menüleri ve tatlı seçenekleriyle müsteriler için geniş bir seçim şansı sunulmuştur. Böylelikle müşteriler için tavuk ürünleri dışında farklı seçeneklerde sunularak müsteri memnuniyeti arttırılmaya çalışılmıştır. Tavuktime, sağlıklı ve hijyenik koşullarla zengin ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine ızgara ve marina tavuk gibi pek çok tavuk ürünü en lezzetli şekilde tabaklarına getirerek gerçek tavuk lezzetini deneyimlemeleri için harika fırsatlar sunuyor.
Ürünlerinde kalitenin yanı sıra restoran konseptlerine de ayrıca özen gösteren Tavuktime; modern mimari konsepti ile lezzetinin yanında görüntüsüne verdiği önemle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Her ayrıntısı alanında uzman mimarlar tarafından en konforlu şekilde inşa edilen tavuktime çeşitli ürün yelpazesiyle de müşterilerine farklı tatlar sunarak başarıya ulaşmış ve geniş müşteri portföyüne sahip nadir restoranlardandır. Bu özellikleriyle Tavuktime; üretimden tüketime kadar özenle takip edilen sağlıklı ürünleri üretim teknikleri ve malzeme seçimindeki ustalığıyla yüksek lezzetli hale getirerek   tüketicilere sunmakta ve şık mimari konsepti ile müşterilerine sağlıklı ve lezzetli ürünleri konforlu ve rahat şekilde tüketmelerini sağlamaktadır.

 

Diğer Bloglar